تشک مواج

تشک مواج جیست؟

تشک مواج در واقع نوعی از تشک های بادی است با این تفاوت که این تشک ها همانطور که از نامشان پیداست توسط نیروی باد در حرکت هستند و بالا و پایین میروند که با این کار سطح تکیه گاه بدن بیمار را تعویض میکنند و باعث جکوگیری و یا کمک به بهبود زخم بستر میشوند.

طریقه  کار کردن تشک مواج به چه شکل میباشد؟
ابتدا تشک مواج را باز کنید دو عدد شلنگ با تشک نصب شده را به دو دریچه پمپ باد وصل کنید. پمپ باد را روشن کرده و درجه را تا آخر  زیاد کنید. تشک به آرامی شروع به باد شدن میکند و سلولها یک در میان یا یک ردیف در میان باد میشوند، سپس بیمار را روی تشک بخوابانید و درجه پمپ را روی وسط میگذارید.
نکاتی درباره تشک مواج (تشک زخم بستر):
تشک هایی تحمل وزن آنها پایین تر از بیمار شمامیباشد استفاده نکنید زیرا اینکار به سلول های باد فشار آورده و ضمن خرابی باعث میشود تا عملکرد آنها ضعیف تر گردد و سلول های باد توانایی باد و خالی کردن وزن شخص را نداشته باشند و بدن بیمار شما زخم گردد و یا زخمش بیشتر شود.
دقت شود تا تشک بیمارستانی مواج در جایی نزدیک به مواد اشتعال زا و یا حرارت خیلی بالا و مستقیم قرار نداشته باشد.
در صورتی که قسمتی از تشک سوراخ شد با لوازم مخصوص تعمیرات آن را تعمیر کنید و از چیز دیگری استفاده نکنید. اگر لوازم تعمیرات تشک مواج بیمار را نداشتید میتوانید با پرداخت مبلغی جزئی از شرکت دریافت کنید پس از چسب های آسیب زا در بازار استفاده نکنید. در صورتی که نتوانستید تشک مواج را تعمیر کنید این کار را به خود شرکت واگذار کنید.
چگونه از تشک مواج مراقبت کنیم تا دیر تر دچار آسیب شود؟
سعی کنید شلنگ های مرتبط به پمپ و تشک مواج شما بدون هیچ گونه تاب خوردگی و خمش باشند تا به پمپ باد تشک فشار وارد نشود.
دو پایه زیر پمپ باد برقی تشک وجود دارد که جهت تردد هوا زیر پمپ است اینکار کمک به داغ نشدن پمپ میکند، حتما پایه ها را روی زمین باز نگه دارید تا به پمپ شما فشار وارد نکند.
مواقعی که بیمار شما از تشک مواج خود استفاده نمیکند پمپ باد را خاموش کنید تا استراحت کند.
پمپ های باد تشک مواج توسط مهر شرکت 18 ماه ضمانت دارند، شما بهیچ وجه نمیتوانید پمپ را باز نمایید چرا که از ضمانت خارج میشود در ضمن ضمانت تشک مواج شامل شکستگی و یا استفاده های ناصحیح که مشخص باشند نمیگردد و هزینه ارسال و فرستادن پمپ باد جهت گارانتی بعهده مشتری میباشد.
محصولات
بازوبند کودک اینتکس 6 تا 12 سال
قیمت : تومان
چتر سایبان استخر پیش ساخته
قیمت : 225000 تومان
تشک بادی دو نفره کم عرض
قیمت : 66000 تومان
شناور شورتی کودک در سه طرح
قیمت : تومان
استخر بادی آلاچیق
قیمت : 0 تومان
بالش طبی بادی
قیمت : تومان
تشک روی آب پشتیدار جدید
قیمت : تومان
جت اسکی بادی کودک
قیمت : تومان
استخر بادی آبی قطر 168cm
قیمت : 35000 تومان
استخر با توپ
قیمت : 0 تومان

loading
در حال بارگذاری