کاناپه بادی

کاناپه بادی (کاناپه تختخواب شو یک نفره و دو نفره)

استفاده از کاناپه بادی امروزه در همه جای دنیا رایج شده است و برای صرفه جویی در جا و زمان بسیار مفید بوده و علاوه بر آن دارای مزیت های فراوانی از جمله راحتی در استفاده از کاناپه در منازل مسکونی و مجتمع های تجاری و ادارات، جاگیر نبودن یکی دیگر از مزیت های آن است که می توان در مسافرت ها هم استفاده کرد و کاناپه را به هر جایی که دلخواهمان باشد براحتی حمل کرد و در خانه یا محل کار خود جا به جا کرد، سبک بودن  یکی دیگر از مزیت های این محصول است امروزه خیلی ها به علت سنگین بودن کاناپه های مشابه چندان راغب به خرید ان نیستند ولی کاناپه بادی به خاطر وزن کم خواهان بسیاری دارد و راحتی حمل و جابه جایی باعث شده که بسیاری از مردم به سمت خرید این محصول بروند. به راحتی می توان کاناپه را باد کرده و مورد استفاده قرار داد.

سرعت عمل این پمپ های کاناپه بسته به نوعی که تهیه میشوند دارد و برای باد کردن و سهولت استفاده از آن هیچ تخصصی نیاز نیست و بسیار سریع و آسان می توان آن را باد کرده و مورد استفاده قرار داد. کاناپه بادی را می توان در جاهای مختلف استفاده کرد مثلا در مهمانی ها ممکن است صندلی یا مبل به اندازه کافی نباشد در این مواقع با باد کردن کاناپه صندلی های فراوان برای نشستن مهمان ها آماده میشود.
کاناپه بادی
یکی دیگر از مزیت های خرید کاناپه بادی نشکن بودنش است .در بسیاری از اسباب کشی ها ممکن است صندلی ها در هنگام جا به جایی آسیب ببینند ولی نوع بادی از این قضیه مبراست چون می توان با خالی کردن باد کاناپه آنرا تا کرده و در کیف مخصوص خود قرار داد و در محل جدید یا منزل جدید دوباره باد کرده و مورد استفاده قرار داد .

قیمت پایین کاناپه بادی یکی دیگر از مزیت های آن است که با قیمت بسیار پایین تر از وسایل مشابه از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد و این موضوع باعث شده که طرفداران بسیاری در دنیا داشته باشد و همه به علت ارزان بودن از آن استفاده کنند . یکی دیگر از مزیت های کاناپه بادی زیبا و شیک بودنش می باشد زیبایی رنگ و طرح کاناپه و سازگاری آن با طرح و دکوراسیون های منزل ادارات طرفداران بسیاری را به طرف خود کشانده است و به راحتی از کاناپه بادی در منزل و محل کار خود استفاده کنند. به علت داشتن اندازه های مختلف مناسب با هر جا ومکانی می باشد و هر فرد می تواند کاناپه بادی را نسبت به نیاز و اندازه جا و مکان خود خریداری کرده و با قرار دادن در جای مناسب از آن استفاده کند یکی دیگر از مزیت های کاناپه بادی طبی بودنش است ، برای بسیاری از بیماریهای عضلانی مناسب است .بسیاری از پزشکان کاناپه بادی را برای درد کمر بیماران خود پیشنهاد می کنند. بیمارانی که از درد کمر و پا رنج میبرند با خرید کاناپه بادی بسیاری از مشکلاتشان را حل می کنند و از آن در همه جا استفاده می کنند و می توانند آن را براحتی همراه داشته باشند و هرجایی که بخواهند از کاناپه خود استفاده کنند. امروزه کاناپه بادی در بسیاری از هتل ها هم استفاده می شود و آن را در اندازه های مختلف در اطاق ها و لاوی هتل ها استفاده می کنند، در بسیاری از بیمارستانها نیز مورد استفاده قرار میگیرد و در سالن انتظار بیمارستانها و ادارات نیز استفاده می شود .

در جهان مدرن استفاده از وسایلی چون کاناپه بادی تخت خواب شو بسیار رایج شده است، شرکت اینتکس آن را تولید می کند و بعنوان یک محصول منحصر به فرد بتمامی کشور ها عرضه می کنند . با گذر زمان این محصول جای وسیله های مشابه را خواهد گرفت . ارزان بودن و سبک بودن کاناپه بسیاری از مشکلات را در خانه ها و ادارات حل کرده است و آنرا را به عنوان یکی از ابزارهای کاری و زندگی خود انتخاب کرده اند. کاناپه بادی موارد استفاده بسیاری دارد که ما فقط به چند مورد از آن ها اشاره کردیم.

طرز استفاده از کاناپه بادی :کاناپه های بادی همانطور که از اسمش پیداست بادی می باشد. از طریق پمپ باد که همراه کاناپه باید خریداری شود پمپ می کنند و خیلی سریع توسط پمپ باد پر می شود و می توان از آنرا استفاده کرد . کاناپه بادی تختخواب شو را می توان در منزل یا حیاط یا محل کار پمپ کرد و را در هر جایی که مورد نیاز است استفاده کرد . زمانی که به آن نیازی ندارید می توانید با خالی کردن باد کاناپه ان را جمع کنید  چون کاناپه بادی در منزل جای زیادی نمیگیرد بسیاری از خانواده ها از ان استفاده می کنند و حتی کاناپه را در ایوان یا بالکن خانه ها قرار میدهند . در برخی خانه ها کاناپه بادی را زیر الاچیق حیاط نیز استفاده می کنند، بعضی مدل ها قابل شستشو می باشد و می توان کاناپه را شست و یا با دستمال مرطوب بدون نیاز به اب کاناپه را تمیز کرد و در عین حال هیچ اسیبی به کاناپه بادی وارد نمی شود و نیاز نیست که نگران اسیب دیدن شوید.

مدل و انواع کاناپه بادی یکنفره و دو نفره

کاناپه بادی انواع مختلف دارد مثلا کاناپه بادی به صورت تک نفره یا دو نفره می باشد . برخی از مدل ها قابلیت استفاده چند منظوره دارد  یعنی می توان از کاناپه بادی هم برای نشستن و هم برای خوابیدن استفاده کرد که به آنها کاناپه بادی تختخواب شو میگویند . کاناپه بادی را می توان به صورت ست خریداری کرد و از آن به جای مبل و صندلی استفاده کرد که بسیار مقرون به صرفه می باشد

قیمت کاناپه بادی

قیمت کاناپه بادی بسیار بصرفه میباشد ولی در مدل های همین محصول بادی اختلاف قیمت هایی بچشم میحورد که ناشی از نوع جنس و کیفیت کا و نیز مواد ولیه و ابعاد کاناپه میباشد.

تنوع رنگ کاناپه بادی

کاناپه بادی در چند رنگ مختلف تولید می شود شما میتوانید کاناپه خود را نسبت به رنگ اطاق خود انتخاب و خریداری کنید و از رنگ کاناپه لذت ببرید . همچنین تنوع رنگهای شاد این محصول یک روحیه و شادی دیگری برای شما می اورد شما می توانید از رنگهای تیره نیز استفاده کنید تا نیاز به شستشوی زیاد کاناپه نباشد و در عین حال رنگ سنگین تری برای خود انتخاب کرده باشید  و کاناپه بادی با رنگ دیوار ها و دکوراسیون شما هم خوانی داشته باشد و از نشستن روی آن لذت ببرید .

محصولات
استخر پیش ساخته بلند با پمپ شنی
قیمت : 1800000 تومان
چادر مسافرتی 6 نفره فنری آکسفورد
قیمت : 140000 تومان
تشک بادی برزنتی روی آب
قیمت : 70000 تومان
شناور قایق بادی کودک در سه طرح
قیمت : 22000 تومان
جلیقه نجات قفلدار ساده
قیمت : 40000 تومان
استخر بادی سه رینگ قطر 114cm
قیمت : 28000 تومان
کاناپه بادی تختشو دو نفره جیر نارنجی با پمپ باد
قیمت : 230000 تومان
تخت بادی دو نفره طبی با ارتفاع 46cm
قیمت : 315000 تومان
قایق بادی سه نفره بزرگ Bestway
قیمت : تومان
استخر فریمدار 220x150x50cm
قیمت : 360000 تومان

loading
در حال بارگذاری