درباره ما

شرکت ایران اینتکس نمایندگی اینتکس در ایران تنها با همین آدرس در زمینه پخش و فروش انواع محصولات بادی شامل تشک، تخت خواب، استخر بادی و استخر پیش ساخته، مبل و کاناپه، وان حمام ، تشک های مواج و طبی و انواع اسباب بازی های بادی شامل جامپینگ و قلعه، چادر های بازی کودکان و لوازم تفریحی مثل تشک های روی آب و حلقه و جلیقه نجات فعالیت میکند. این شرکت در زمینه فروش محصولاتی چون چادر مسافرتی و کیسه خواب نیز فعالیت دارد.

این شرکت بعنوان نمایندگی intex در ایران فعالیت گسترده خود را بصورت کلی و جزئی از سال 1388 تا به امروز در سایر شهر های ایران و برخی از کشور های همسایه انجام داده و بزرگترین هدف این شرکت توزیع انواع محصولات بادی در سایر شهر ها با قیمت های بسیار رقابتی و شرکتی میباشد.

تمامی قیمت های ایران اینتکس شرکتی و بصورت کاملا رقابتی است و در قبال افراد سود جو از عنوان نمایندگی اینتکس با قیمت های کاذب که معمولا از قیمت های ایران اینتکس بالاتر میباشد مسئولیتی نمیپذیرد.
افراد و یا شرکت هایی که قصد همکاری با نمایندگی اینتکس در ایران را داشته باشند میتوانند با ارائه مدارک مورد نیاز از تخفیفات همکاری این شرکت بهره بگیرند.

شایان ذکر است ایران اینتکس تمامی فعالیت های خود را تحت نظر نمایندگی مرکزی اینتکس با آدرس  http://www.intex-site.com انجام داده و تابع این وب سایت میباشد.

محصولات
جامپینگ بادی مربع
قیمت : تومان
تشک بادی عرض 137 سانتی اینتکس
قیمت : تومان
تشک بادی دو نفره کم عرض
قیمت : 66000 تومان
کلاه شنا لاتکس اینتکس
قیمت : تومان
استخر بادی قطر 122 سانتی با توپ و حلقه
قیمت : 0 تومان
جلیقه نجات معمولی یاماها قفلدار
قیمت : تومان
استخر پایه دار 300x200x75cm
قیمت : 370000 تومان
چادر بازی کودک با طرح ستاره و ماه
قیمت : 65000 تومان
پاروی پلاستیکی اینتکس
قیمت : 28000 تومان
جکوزی بادی پیش ساخته اینتکس
قیمت : تومان

loading
در حال بارگذاری