درباره ما

شرکت ایران اینتکس نمایندگی اینتکس در ایران تنها با همین آدرس در زمینه پخش و فروش انواع محصولات بادی شامل تشک، تخت خواب، استخر بادی و استخر پیش ساخته، مبل و کاناپه، وان حمام ، تشک های مواج و طبی و انواع اسباب بازی های بادی شامل جامپینگ و قلعه، چادر های بازی کودکان و لوازم تفریحی مثل تشک های روی آب و حلقه و جلیقه نجات فعالیت میکند. این شرکت در زمینه فروش محصولاتی چون چادر مسافرتی و کیسه خواب نیز فعالیت دارد.

این شرکت بعنوان نمایندگی intex در ایران فعالیت گسترده خود را بصورت کلی و جزئی از سال 1388 تا به امروز در سایر شهر های ایران و برخی از کشور های همسایه انجام داده و بزرگترین هدف این شرکت توزیع انواع محصولات بادی در سایر شهر ها با قیمت های بسیار رقابتی و شرکتی میباشد.

تمامی قیمت های ایران اینتکس شرکتی و بصورت کاملا رقابتی است و در قبال افراد سود جو از عنوان نمایندگی اینتکس با قیمت های کاذب که معمولا از قیمت های ایران اینتکس بالاتر میباشد مسئولیتی نمیپذیرد.
افراد و یا شرکت هایی که قصد همکاری با نمایندگی اینتکس در ایران را داشته باشند میتوانند با ارائه مدارک مورد نیاز از تخفیفات همکاری این شرکت بهره بگیرند.

شایان ذکر است ایران اینتکس تمامی فعالیت های خود را تحت نظر نمایندگی مرکزی اینتکس با آدرس  http://www.intex-site.com انجام داده و تابع این وب سایت میباشد.

محصولات
استخر بادی دایره با قطر 203 سانت
قیمت : 113000 تومان
جامپینگ بادی شیشه ای
قیمت : 205000 تومان
مبل بادی شیشه ای در سه رنگ
قیمت : 93000 تومان
پشتی بادی جیر ضد آب کوچک
قیمت : 17000 تومان
تخت بادی دو نفره تاجدار سلطنتی جدید
قیمت : 365000 تومان
شناور بادی سواری کوسه
قیمت : 34000 تومان
قایق بادی نوا 3 نفره
قیمت : 420000 تومان
استخر خانواده دایره صندلی دار اینتکس
قیمت : 170000 تومان
قایق بادی سیهاوک 4 نفره لجنی
قیمت : 590000 تومان
قیمت : 110000 تومان

loading
در حال بارگذاری