درباره ما

شرکت ایران اینتکس نمایندگی اینتکس در ایران تنها با همین آدرس در زمینه پخش و فروش انواع محصولات بادی شامل تشک، تخت خواب، استخر بادی و استخر پیش ساخته، مبل و کاناپه، وان حمام ، تشک های مواج و طبی و انواع اسباب بازی های بادی شامل جامپینگ و قلعه، چادر های بازی کودکان و لوازم تفریحی مثل تشک های روی آب و حلقه و جلیقه نجات فعالیت میکند. این شرکت در زمینه فروش محصولاتی چون چادر مسافرتی و کیسه خواب نیز فعالیت دارد.

این شرکت بعنوان نمایندگی intex در ایران فعالیت گسترده خود را بصورت کلی و جزئی از سال 1388 تا به امروز در سایر شهر های ایران و برخی از کشور های همسایه انجام داده و بزرگترین هدف این شرکت توزیع انواع محصولات بادی در سایر شهر ها با قیمت های بسیار رقابتی و شرکتی میباشد.

تمامی قیمت های ایران اینتکس شرکتی و بصورت کاملا رقابتی است و در قبال افراد سود جو از عنوان نمایندگی اینتکس با قیمت های کاذب که معمولا از قیمت های ایران اینتکس بالاتر میباشد مسئولیتی نمیپذیرد.
افراد و یا شرکت هایی که قصد همکاری با نمایندگی اینتکس در ایران را داشته باشند میتوانند با ارائه مدارک مورد نیاز از تخفیفات همکاری این شرکت بهره بگیرند.

شایان ذکر است ایران اینتکس تمامی فعالیت های خود را تحت نظر نمایندگی مرکزی اینتکس با آدرس  http://www.intex-site.com انجام داده و تابع این وب سایت میباشد.

محصولات
مجموعه بازی و پارک آبی Pooh
قیمت : تومان
چادر مسافرتی اتاق دار 10 نفره
قیمت : 452000 تومان
فیلتر تصفیه آب سایز A
قیمت : تومان
صندلی بادی روی آب دو نفره با کلمن
قیمت : 0 تومان
چادر مسافرتی 6 نفره فنری سامسونگ
قیمت : 88000 تومان
چادر مسافرتی 6 نفره فنری آکسفورد
قیمت : تومان
تشک بادی روی آب ساده در سه رنگ
قیمت : تومان
تشک بادی چند کاره یکنفره اینتکس
قیمت : 125000 تومان
تخت بادی یکنفره خوشخواب سلطنتی
قیمت : 310000 تومان
جامپینگ بادی سرسره دار
قیمت : تومان

loading
در حال بارگذاری