درباره ما

شرکت ایران اینتکس نمایندگی اینتکس در ایران تنها با همین آدرس در زمینه پخش و فروش انواع محصولات بادی شامل تشک، تخت خواب، استخر بادی و استخر پیش ساخته، مبل و کاناپه، وان حمام ، تشک های مواج و طبی و انواع اسباب بازی های بادی شامل جامپینگ و قلعه، چادر های بازی کودکان و لوازم تفریحی مثل تشک های روی آب و حلقه و جلیقه نجات فعالیت میکند. این شرکت در زمینه فروش محصولاتی چون چادر مسافرتی و کیسه خواب نیز فعالیت دارد.

این شرکت بعنوان نمایندگی intex در ایران فعالیت گسترده خود را بصورت کلی و جزئی از سال 1388 تا به امروز در سایر شهر های ایران و برخی از کشور های همسایه انجام داده و بزرگترین هدف این شرکت توزیع انواع محصولات بادی در سایر شهر ها با قیمت های بسیار رقابتی و شرکتی میباشد.

تمامی قیمت های ایران اینتکس شرکتی و بصورت کاملا رقابتی است و در قبال افراد سود جو از عنوان نمایندگی اینتکس با قیمت های کاذب که معمولا از قیمت های ایران اینتکس بالاتر میباشد مسئولیتی نمیپذیرد.
افراد و یا شرکت هایی که قصد همکاری با نمایندگی اینتکس در ایران را داشته باشند میتوانند با ارائه مدارک مورد نیاز از تخفیفات همکاری این شرکت بهره بگیرند.

شایان ذکر است ایران اینتکس تمامی فعالیت های خود را تحت نظر نمایندگی مرکزی اینتکس با آدرس  http://www.intex-site.com انجام داده و تابع این وب سایت میباشد.

محصولات
کاناپه بادی دو نفره تخت خوابشو آبی با پمپ باد
قیمت : 0 تومان
تشک بادی یکنفره طرحدار ریلکس
قیمت : تومان
کیسه خواب
قیمت : 49000 تومان
مجموعه بازی قلعه سحر آمیز
قیمت : 0 تومان
استخر فریمی کوچک و بلند
قیمت : 1170000 تومان
تخت خواب کمجا فلزی تاشو با تشک بادی
قیمت : 235000 تومان
جلیقه نجات معمولی یاماها قفلدار
قیمت : تومان
تخت کودک بادی طرح دیزنی
قیمت : تومان
تخت خواب بادی دو نفره دو رنگ 4 لایه
قیمت : تومان
جامپینگ بادی شیشه ای
قیمت : 158000 تومان

loading
در حال بارگذاری