> کاناپه بادی تختخوابشو

جستجو
   از   تومان تا تومان

  

نمایندگی اینتکس با قیمت های کاملا رقابتی و عرضه مستقیم محصولات بادی از کارخانه تا مصرف کننده

کاناپه بادی تختخوابشو

کاناپه بادی معمولا قابلیت های مختلفی همچون تختخوابشو، مبل شو 5 کاره و کاناپه چند حالته دارد که این محصول نسبت به مبل بادی وزن بیشتری را تحمل می کند معمولا جنس آنها در دو نوع جیر و پلاستیکی می باشد، از کاناپه بادی تختشو میتوان بعنوان یک محصول زیبا و کم جا در هر شرایطی با قیمت بسیار مناسب استفاده کرد. این کاناپه ها در مدل های مختلفی تولید میشوند که در یک بسته بندی کلی میتوان به دو دسته کلی کاناپه بادی تخت خوابشو یک نفره و کاناپه بادی تختخواب شو دو نفره اشاره کرد، این محصولات باز در دو مدل سه تکه و دوتکه تولید میشوند که کاناپه های بادی سه تکه بزرگتر هستند، سطح داخلی کاناپه بادی اینتکس معمولا از دو فرم ساده موازی و کاناپه با سطح داخلی کامفورت یا طبی تشکیل میشود، استواری داخلی کاناپه تختشو کامفورت بدلیل داشتن خلاء های باد بیشتر از نوع موازی است در نتیجه محصول طبی تر بشمار میاید.
نکات مهم جهت استفاده از کاناپه های بادی: 
تمامی مدل های کاناپه بادی را بعد از خرید می توان در منزل، ویلا، محل کار، مسافرت و طبیعت مورد استفاده قرار داد.  این محصولات را به هیچ عنوان مورد شستشو قرار ندهید. برای تمیز کردن کاناپه بادی جیر حتما از دستمال مرطوب استفاده کنید و محصول را با کف و آب نشویید. به هیچ عنوان روی کاناپه بادی جامپ نکرده و نیروی عمود به آن وارد نکنید. کاناپه بادی خود را به اندازه نرمال باد کنید و از فشار بیش از حد باد بپرهیزید تا فرم محصول خراب نشود.
هشدار: قیمت انواع کاناپه بادی این سایت بروز بوده و شامل تست خرابی و ضمانت پمپ باد و همچنین خدمات تعمیراتی پس از فروش است.

پرفروشترين ها
محصولات محبوب
تبلیغات


loading
در حال بارگذاری