> قایق بادی

جستجو
   از   تومان تا تومان

  

نمایندگی اینتکس با قیمت های کاملا رقابتی و عرضه مستقیم محصولات بادی از کارخانه تا مصرف کننده

قایق بادی

مرکز فروش و خرید انواع قایق بادی اینتکس حرفه ای بزرگ، جیمینی موتوری با قابلیت نصب موتور برقی و بنزینی و دارای ظرفیت های یک تا پنج نفره ایران اینتکس میباشد. این قایق های بادی  intex دارای پمپ باد و پارو میباشند که بستگی به مدل و کارایی آنها از مدل های استخری تا مدل های دریایی برای استفاده تفریحی و قایقرانی یا ماهیگیری کاربرد دارند.
خرید قایق بادی بسیار مقرون به صرفه بوده و میتواند با حجم بسیار کمی که دارد همیشه همراه شما باشد. پیشنهاد میشود برای استفاده از یک قایق همیشه از جلیقه نجات برای رعایت مسائل ایمنی استفاده نمایید. 
برای خرید این نوع محصول باید دقت کرد که این تولیدات تماما تحت لیسانس کشور های اروپای و امریکایی میباشند، یعنی تاییدیه های مخصوص این کشور ها را دریافت نموده اند البته بادی راجع به قایق های بادی اینتکس و بست وی این نکته را اشاره کرد که اکثر مدلهای این قایق ها دارای تاییدیه گار ساحلی ایالات متحده میباشند، بدنه این قایق ها از چندین قسمت مختلف باد میشود که این موضوع باعث میشود در صورتیکه قایق دچار خرابی و یا سوراخ شود تمام بدنه به زیر آب فرو نرود، قایق های بادی حرفه ای و جیمینی یا قایق بادی اینتکس از دریچه های باد بزرگتری تشکیل شده اند که باعث سهولت در پر و خالی کردن این محصول میشود.
هشدار: قیمت قایق های موجود در این وب سایت کاملا با قیمت شرکتی و نمایندگی اینتکس بوده و شامل تست خرابی و خدمات پس از فروش اینتکس میباشند. 


loading
در حال بارگذاری